24 hodin pro Pána v Ludgeřovicích

  Další informace k této akci včetně rozjímání naleznete ZDE  

Novéna s bl. R. Henkesem

Novéna s bl. Richardem Henkesem, SAC V naší farnosti se připravujeme modlitbou novény na přijetí ostatků bl. Richarda Henkese, které budou v naší farnosti přítomny od pátku 6. 3. do neděle 8. 3.  Text novény a ostatní modlitby jsou k dispozici zde Srdečně zveme k aktivnímu prožití.       

Mše svatá za padlé vojáky

V sobotu 9.11.2019 v 9hodin byla v našem kostele sloužena mše svatá za padlé vojáky. Poté se konal pietní ceremoniál u lavičky válečných veteránů, kterého se zúčastnili ministr kultury Lubomír Zaorálek, ředitel Charity ČR a náměstek hejtmana Lukáš Curylo a starosta obce Daniel Havlík.   Foto: 

Biřmování

  V neděli 20.10.2019 při slavnostní mši svaté v 10 hodin udělil 19 biřmovancům svátost biřmování pomocný biskup Ostravsko-opavské diecéze Martin David. Fotografie: 

Poděkování za úrodu 2019

  V neděli 22.září jsme v naší farnosti děkovali Pánu Bohu za úrodu Fotografie: 

Sportovní odpoledne 2019

  Při příležitosti ukončení školního roku se už tradičně v naší farnosti pořádalo Sportovní odpoledne, nejen pro děti, ale pro celé rodiny. Fotky si můžete prohlédnout zde: 

1.svaté přijímání 2.6.2019

  Fotografie si můžete prohlédnout na stránkách společenství fotografů "Člověk a víra" kliknutím ZDE

Postní aktivita 2019

Postní aktivita 2019 - DUCHOVNÍ FITNESS Train - Love - Repeat V této postní době budeme společně objevovat význam slov: Train - trénuj. Chceš se něčemu naučit, musíš trénovat. Love - miluj. Chceš být dobrým člověkem, měj rád druhé lidi. Repeat - opakuj. Chceš zůstat dobrým člověkem, vytrvej v tom. Ona nám totiž prozrazují jednu velkou pravdu, že všechno, co uděláš s láskou, má váhu, protože i když to nikdo nevidí, je tu Bůh, který tvou snahu ocení.   Každý, kdo chce něčeho dosáhnout, musí "zamakat". Chceš-li být dobrým a svatým člověkem, začni trénovat "duchovní svaly". Ne, jen někdy, ale každý den. Tato doba je pro to jako stvořená. Dává ti možnost něco velkého vykonat. Nejen pro sebe. Buď příkladem i pro druhé.   V kostele po nedělní mši svaté (1. neděle postní) dostaneš sešitek s tréninkovým plánem na jednotlivé týdny. Ten si vezmeš domů a budeš v něm plnit úkoly - plán plň postupně a neskákej z jednoho týdne na druhý, protože vše má svůj čas. Na konci postní doby sešitek odevzdáš, aby ti mohl být potvrzen certifikát. Pro více informací klikněte  ZDE    

Poděkování za úrodu 2018

  V neděli 9.září jsme v našem kostele při mši svaté v 10hodin děkovali Pánu Bohu za úrodu. Mši svatou sloužil o.František Staněk

Farní tábor 2018

  V letošním roce probíhá náš farní tábor na Cvilíně, a to ve dvou turnusech 7.-14.7. - starší děti 15.-21.7. - mladší děti Starší děti, které už mají tábor za sebou, celým pobytem provázel skutečný příběh jedné  rodiny, inspirovaný knihou "S písní kolem světa", ve filmovém zpracování "Za zvuků hudby". Jak si naše děti dokázaly tento týden užít si můžete prohlédnout na fotografiích.

Rozloučení našeho sboru se školním rokem

S končícím se školním rokem, se náš chrámový sbor i s rodinnými příslušníky, sešel na Ostříži, abychom si popřáli hezké prázdniny a dovolené. Bylo to krásné setkání, na které jsme se všichni moc těšili. Popovídali jsme si, zazpívali, opékali. Tímto ze srdce děkujeme našemu panu faráři, který se postaral o dobré jídlo.

Sportovní den farnosti-fotky

  Sportovní den se nakonec konal o týden později, kvůli počasí byl přesunut na 1.července, a přestože to byl začátek prázdnin a některé rodiny odjely na dovolenou a děti na tábory, sešli jsme se v hojném počtu a prožili hezké a veselé nedělní odpoledne.  

Noví ministranti

  V neděli 15.4.2018 při mši svaté v10hodin byli do řad našich ministrantů slavnostně přijati tři nováčci. Fotografie: 

BOHOSLUŽBY

  • Po ...17:00
  • Út ... 6:00
  • St ...17:00
  • Čt ... 6:00
  • Pá ...17:00
  • So ...17:00
  • Ne ... 8:00, 10:00