ADVENT V NAŠÍ FARNOSTI

• MIMOŘÁDNÝ ADVENTNÍ PŮST: První 3 středy doby adventní (2., 9. a 16.12.) nás biskupové vybízejí k půstu a almužně za odvrácení pandemie a o Vánocích k zasvěcení se Dítěti Ježíši. Více v prohlášení biskupů zde.

• ADVENTNÍ AKTIVITA (nejen) pro děti začíná 1. nedělí adventní. Bližší informace, jak prožít ADVENT S PANNOU MARIÍ, najdete každou neděli na farních stránkách v záložce Adventní aktivita 2020 a také na nástěnce vzadu v kostele.

• TICHÝ PŘÍTEL: Na první neděli adventní (29.11.), při návštěvě kostela, jste si ti, kteří se přihlásili, vylosovali někoho, kterému budete “tichým přítelem” až do Vánoc (je vás skoro 100). Vaším úkolem bude po celou dobu adventní na svého přítele myslet v modlitbě; minimálně 2x mu o sobě dát nenápadně vědět (SMS z cizího čísla, dárečkem do schránky u domu, dopisem...); 25. 12. si pak připravit opět malý dárek, kterým svého přítele překvapíte už osobně a popřejete mu “šťastné a veselé”. Pokud by bylo cokoliv nejasné, obracejte se na sestru Šimonu. Cílem této aktivity je se mezi sebou ve farnosti více poznat a vzájemně se podpořit modlitbou v době adventní přípravy na Vánoce. Děkujeme, že jste se zapojili.

• Ne ... 8:00, 10:00