Milí farníci! :-)

Advent je tady a i když letos kvůli koronaviru bude řada tradičních aktivit zrušena, TICHÝ PŘÍTEL jede dál! Do online tabulky se zapsalo více než 90 farníků.

Zde jen pro jistotu, v čem aktivita "Tichý přítel" spočívá:

1) Vaším hlavním úkolem bude po celou dobu adventní na svého přítele myslet v modlitbě.

2) Minimálně 2x mu o sobě dát nenápadně vědět (SMS z cizího čísla, dárečkem do schránky u domu, dopisem...)

3) Na 25. 12. si pak připravit opět malý dárek, kterým svého přítele překvapíte už osobně a popřejete mu “šťastné a veselé”. Pokud by bylo cokoliv nejasné, obracejte se na sestřičku Šimonu, tel. č. 732 752 968.

Cílem této aktivity je se mezi sebou ve farnosti více poznat a vzájemně se podpořit modlitbou v době adventní přípravy na Vánoce. Tak neváhejte. Stojí to za to :-)

• Ne ... 8:00, 10:00