Duchovní adopce počatého dítěte

"Nenarozené dítě bylo od početí utvářeno rukou Boha a je Bohem povoláno, aby milovalo a bylo milováno,nejen nyní, v tomto životě, ale navždy. Bůh na nás nikdy nezapomene. [...] Když dopustíme, že matka může zabít své vlastní dítě, jak můžeme po jiných lidech chtít, aby se nezabíjeli navzájem?"

Matka Tereza, 1994

Milí farníci,

dnes - 25. 3. 2020 - slavíme slavnost Zvěstování Páně. Je to pěkná příležitost, jak se zapojit do aktivity duchovní adopce počatého dítěte.

V naší farnosti právě dnes někteří farníci začínají toto devítiměsíční modlitební provázení nenarozeného dítěte, které trvá po dobu těhotenství naší Nebeské Matky a končí na Vánoce - 25. 12. Je však možné začít kdykoli jindy, vše v naprosté svobodě z lásky ke Kristu a k našemu jedinému Otci – dárci života.

Modlitbu a další informace naleznete po kliknutí ZDE

(Slavnost Narození Páně v Ludgeřovicích - 25. 12. 2016)

• Ne ... 8:00, 10:00